• Новак
Меморијален ден 1868 година, Норфан Деца кои лежат венци и распрскувачки цвеќиња на гробовите на граѓанската војна мртви на гробиштата Арлингтон Вирџинија како дел ?

Меморијален ден 1868 година, Норфан Деца кои лежат венци и распрскувачки цвеќиња на гробовите на граѓанската војна мртви на гробиштата Арлингтон

Rating 
DEN 525.28

Достапност
Достапно за нарачка

Отпечатоци за wallидни декор : Денот на спомен 1868 година, Норфан Деца кои лежат венци и цвеќиња на гробовите на граѓанската војна мртви на гробиштата Арлингтон Вирџинија како дел од првото нации на национално ниво на спомен (декорација) ден 30 мај 1868 година современо американско дрво за вградување по цртежот од ЦМ Томас Број на модел : GRC0265299. Димензии на артикалот : 24,0 x 0. Земја на потекло : Соединетите држави. Отпечатоци за wallидни декор : Денот на спомен 1868 година, Норфан Деца кои лежат венци и цвеќиња на гробовите на граѓанската војна мртви на гробиштата Арлингтон Вирџинија како дел од првото нации на национално ниво на спомен (декорација) ден 30 мај 1868 година современо американско дрво за вградување по цртежот од ЦМ Томас. Број на модел : GRC0265299. Димензии на артикалот : 24,0 x 0. Земја на потекло : Соединетите држави. Денот на спомен, 1868 година. е лиценцирана репродукција која беше отпечатена на врвна хартија со тешки резерви што ги доловува сите живописни бои и детали за оригиналот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат