• Новак
Апсорен чад од саѓи со сунѓер 3 пакет со торба за складирање и картичка за инструкции

Апсорен чад од саѓи со сунѓер 3 пакет со торба за складирање и картичка за инструкции

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Извадете ги дамките од чад и саѓи со леснотија : едноставно избришете ги старите дамки од чад и саѓи Не е потребно чистење. Одличен чистач на камин : Совршен за тоа да го направите вашиот камин повторно да изгледа како ново. Работи одлично на тула, дрво, сув wallид, боја и сите површини. 100% безбедни и нетоксични : не се грижите за штетните хемикалии при чистење. Исто така, не-мрзливи и оставајте остаток. Избришете го оштетувањето на пожарот : Се користи за отстранување на дамки од саѓи и чад што останаа од пожар. Оригиналниот сунѓер за чистење : Загарантиран е 100% задоволство. Фатете го вашиот апсорен чад и бришење на саѓи и направете ги дамките од чад и валкани камини од минатото. Користете го овој сунѓер целосно сув. Едноставно избришете ги дамките и честичките од чад, не е потребно чистење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат