• Новак
Кејнсо свиреж, 3Колори гласно безбедносен свирче за итни случаи за спасување за кампување за пешачење за нуркање

Кејнсо свиреж, 3Колори гласно безбедносен свирче за итни случаи за спасување за кампување за пешачење за нуркање

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

【Апликација】-Гласниот свиреж може да се слушне за далеку од растојание, погоден за нуркање, кампување, пешачење, итн 【Компактна големина】-Компактна големина и преносен режим, само тегови 13g можете да го обесувате на вашата торба или клучот Прстен, многу удобен за носење. Design Дизајн на проток на воздух】-Овој свиреж усвојува одличен дизајн на проток на воздух, може лесно да се свире и да се направи гласен, чист звук. 【Три бои】-Најлон свиреж за итни случаи има 3 бои , сива, жолта и зелена боја , портокал , достапен во 3 различни бои, можете да изберете според вашите потреби. 【Неопходен додаток】- Свирчето за итни случаи е неопходен додаток за loversубителите на спортови на отворено и уникатен подарок за вас пријатели. 【Апликација】-Гласниот свиреж може да се слушне за далеку од растојание, погоден за нуркање, кампување, пешачење, итн. 【Компактна големина】-Компактна големина и преносен режим, само тегови 13g можете да го обесувате на вашата торба или клучот Прстен, многу удобен за носење. Design Дизајн на проток на воздух】-Овој свиреж усвојува одличен дизајн на проток на воздух, може лесно да се свире и да се направи гласен, чист звук. 【Три бои】-Најлон свиреж за итни случаи има 3 бои , сива, жолта и зелена боја , портокал , достапен во 3 различни бои, можете да изберете според вашите потреби. 【Неопходен додаток】- Свирчето за итни случаи е неопходен додаток за loversубителите на спортови на отворено и уникатен подарок за вас пријатели. Опис на производите : Овој свиреж што можете да го користите кога сте во екстремно опкружување или во вонредна состојба што можете да користите помалку напор за да го испуштите свирежот за да повикате за помош.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат