• Новак
Ламби за подот на неохити, ламба за светло на маса за дневна соба за читање на лабави подни светло модерна стоечка ламба столб Слабена светлина/бела

Ламби за подот на неохити, ламба за светло на маса за дневна соба за читање на лабави подни светло модерна стоечка ламба столб Слабена светлина/бела

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа под -ламба поминува стандарден тест за безбедност Стандардот за безбедност ви обезбедува безбеден производ за дневна употреба. Нордиска дневна соба подна ламба, студија за спална соба стакло вертикална подна ламба, едноставна креативна ламба за подот. Материјал : Iorn Body и Glass.Size : Totle 140 CMX48 CM LAMBSHADE 45 CMX54 CM. Покрај тоа што одговара на вашиот декор, овој аранжман со резолуција го привлекува окото и привлекува комплименти од гостите. Секоја ламба користи сијалица E27), е погодна за напон 110 V-220 V и е опремена со приклучок погоден за локална употреба. Оваа под -ламба поминува стандарден тест за безбедност. Стандардот за безбедност ви обезбедува безбеден производ за дневна употреба. Нордиска дневна соба подна ламба, студија за спална соба стакло вертикална подна ламба, едноставна креативна ламба за подот. Материјал : Iorn Body и Glass.Size : Totle 140 CMX48 CM LAMBSHADE 45 CMX54 CM. Покрај тоа што одговара на вашиот декор, овој аранжман со резолуција го привлекува окото и привлекува комплименти од гостите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат