• Новак
Оригинални плочи за монтирање на пропелери за брзо ослободување за DJI Phantom 4 Pro Дел 4

Оригинални плочи за монтирање на пропелери за брзо ослободување за DJI Phantom 4 Pro Дел 4

Rating 
DEN 399.84

Достапност
Достапно за нарачка

[Применливост] : Компатибилен со DJI Phantom 4 Pro Дел 4 [Состојба на производот] : сосема нови и 100% оригинални со висок квалитет. [Што добивате] : 4 плочи за монтирање, 4 извори и 12 завртки. [Контактирајте нè] : Ве молиме контактирајте не за какви било прашања за време на употребата. [Применливост] : Компатибилен со DJI Phantom 4 Pro Дел 4. [Состојба на производот] : сосема нови и 100% оригинални со висок квалитет. [Што добивате] : 4 плочи за монтирање, 4 извори и 12 завртки. [Контактирајте нè] : Ве молиме контактирајте не за какви било прашања за време на употребата. Ова е држач за лопатка компатибилен со DJI Phantom 4 Pro Дел 4, 100% оригинален и со највисок квалитет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат