• Новак
Останете дома германски овчар за далечински управувач за далечински управувач PU кожен организатор за складирање кутија за домашна десктоп

Останете дома германски овчар за далечински управувач за далечински управувач PU кожен организатор за складирање кутија за домашна

Rating 
DEN 412.64

Достапност
Достапно за нарачка

Пу Направени во САД или увезени. Оваа кутија за складирање е изработена од висококвалитетен PU материјал, кој е исклучителен по изглед и издржлив. Пространи 5 оддели се доволно големи за да го одржите вашиот телефон, ТВ далечински управувач, далечински управувач со ДВД, далечински управувач, канцелариски материјали, парфем, кармин, додатоци за медиуми и други мали електронски уреди. Големина на кутијата за складирање : Должина : 25см/9,8 инчи, ширина : 11,5 см/4,5 инчи, висина : 10,5 см/4,1 инчи, ве молиме измерете ја големината внимателно пред да го купите и украсете го местото што сакате да го украсите совршено. Модерната и симпатична форма за складирање на далечински управувач може лесно да се постави во спална соба, маса во кревет, дневна соба, студија, фустан, канцеларија, студентски дом, хотел, итн. Тоа е подарок за пријатели, членови на семејството за родендени, годишнини, Божиќ, нови Години и сите други прилики совршен подарок. Податоците за големината се добиваат со рачно мерење, а грешката во рамките на 1 см е нормален феномен. Ако сте ги купиле нашите производи и имате какви било прашања, Ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта, ние ќе ги решиме за вас што е можно поскоро, ве молиме бидете сигурни дека ќе ги купите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат