• Новак
Рачно изработена светска кафеава кожа торба за месинџер за мажи 18 инчи големи жени рамо крстово тело кафеава лаптоп компјутерска чанта торба - најдобар гроздобер и

Рачно изработена светска кафеава кожа торба за месинџер за мажи 18 инчи големи жени рамо крстово тело кафеава лаптоп компјутерска чанта торба

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Кожа ✅ 100 % автентично - оваа торба направена од „100 % оригинална коза кожа“ без хемикалии и еко -пријателска торба. ✅ Силен и долг живот : Сребрени фитинзи и токи, квалитетни патенти, облога на платно од маслиново зелено платно. Изградена за да трае : Оваа торба со кожни чанти има квалитетно зашивање и силни патенти. Ултра извлечен, сигурен и безбеден. Широка лента за рамо за да се носи лесно на рамената, дури и има водечки оддел за да се заштити содржината. ✅ Единственост - Нашата кожа е мека, длабоко затемнета и гроздобер. Секој производ има свој уникатен карактер што се развива како што старее. Малите марки и флеки се дел од шармот на кожа. Може да има и мали разлики во бојата од фотографиите. Toble Togle Tagh-Оваа торба за гласникот има доволно простор да ги носи сите ваши работи како лаптоп, датотека и папка итн. А, жените се за разлика од другите гломазни торби со кожни месинџер, кои тешко можат да се зафатат со транзит, во такси и на авиони. Loveе сакате колку е лесно да се движите во тесните области, вклучувајќи преполни простори. ✅Perfect за големи лаптопи - Оваа кожа лаптоп торба е совршена за носење поголеми лаптопи, вклучувајќи ги и повеќето лаптопи од 17 инчи. Ременот на рамото е долга и прилагодлива, а горната рачка е повторно. ✅ 100 % автентично - оваа торба направена од „100 % оригинална коза кожа“ без хемикалии и еко -пријателска торба. ✅ Силен и долг живот : Сребрени фитинзи и токи, квалитетни патенти, облога на платно од маслиново зелено платно. Изградена за да трае : Оваа торба со кожни чанти има квалитетно зашивање и силни патенти. Ултра извлечен, сигурен и безбеден. Широка лента за рамо за да се носи лесно на рамената, дури и има водечки оддел за да се заштити содржината. ✅ Единственост - Нашата кожа е мека, длабоко затемнета и гроздобер. Секој производ има свој уникатен карактер што се развива како што старее. Малите марки и флеки се дел од шармот на кожа. Може да има и мали разлики во бојата од фотографиите. Toble Togle Tagh-Оваа торба за гласникот има доволно простор да ги носи сите ваши работи како лаптоп, датотека и папка итн. А, жените се за разлика од другите гломазни торби со кожни месинџер, кои тешко можат да се зафатат со транзит, во такси и на авиони. Loveе сакате колку е лесно да се движите во тесните области, вклучувајќи преполни простори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат