• Новак
SCOSCHE CRTVW01 Компатибилен Со Изберете 2009-2014 Фолксваген 26 Пински Камера Задржување Темперамент

SCOSCHE CRTVW01 Компатибилен Со Изберете 2009-2014 Фолксваген 26 Пински Камера Задржување Темперамент

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Поврзува резервен стерео со видео влез во фабричката резервна камера Не е компатибилен со возила без резервна камера. Директно Поврзување со фабричкиот ремен без сечење жици. Произведени со фабрички квалитетна жица и конектори. Поддржан од Доживотната Гаранција На Скош и Доживотната Технолошка Поддршка. упатство за употреба. упатство за употреба. Веќе 40 години, Scosche произведува Висококвалитетни, Достапни Комплети За Стерео Цртички За Автомобили, Ремени За Жици На Возила, Адаптери, Интерфејси, Комплети За Жици На Засилувачи, Кабли и други додатоци ЗА инсталација ОД 12v. Знаеме како се чувствувате за вашето возило, така што нема да дизајнираме, инженерираме или испорачуваме производ што не ги исполнува нашите исклучително високи стандарди. Кога купувате додаток за инсталација На scosche, ве покривме. Ние нудиме доживотна технолошка поддршка што значи дека нашиот познавачки технолошки тим е достапен за да одговори на сите прашања за производот што може да ги имате онолку долго колку што го поседувате производот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат