• Новак
Husky Liners Weatherbeater | Fits - 2021 Honda Civic Coupe/Sedan, 17 - 21 Civic Hatchback, 16 - 21 Honda Insight, Front & 2 -ри редови - црни, 3 компјутер. | 98461

Husky Liners Weatherbeater | Fits - 2021 Honda Civic Coupe/Sedan, 17 - 21 Civic Hatchback, 16 - 21 Honda Insight, Front & 2 -ри редови

Rating 
DEN 1759.84

Достапност
Достапно за нарачка

Обично вклопување - 2016 - 2021 Хонда Цивил Купе/Седан, 17 - 21 граѓански хечбек, 16 - 21 Хонда Инсајт Совршено вклопување од работ до раб-сите подни плочи се ласерски скенирани во 3 D користејќи го нашиот комерцијален процес на дизајнирање на формуларот, за ултратијно, вклопување во форма на ракавици за вашиот Make Spray Down, Shake It Off и продолжете. Гордо направен во САД, гарантирана за живот. Обично вклопување - 2016 - 2021 Хонда Цивил Купе/Седан, 17 - 21 граѓански хечбек, 16 - 21 Хонда Инсајт. Совршено вклопување од работ до раб-сите подни плочи се ласерски скенирани во 3 D користејќи го нашиот комерцијален процес на дизајнирање на формуларот, за ултратијно, вклопување во форма на ракавици за вашиот Make Spray Down, Shake It Off и продолжете. Гордо направен во САД, гарантирана за живот. Husky Weatherbeater комбинира ласерско затегнување со легендарната издржливост. Оригиналната конструкција на сите временски услови формира зона без лизгање со виткање со нула раб, додека нејзините прицврстувачи за отстапување го одржуваат цврсто закотвен под нозете. Неискрениот лагерски материјал на Хаски се дополнува со хемикалии како гас, масло и киселина на батеријата и останува цврста и флексибилна во услови од под-нула до плускав топла.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат