• Новак
Платено 18W 1600lm Сензор за движење Сензор за светло LED таванот светло, 3000k/4000k/6000k 3 Температура на бојата прилагодливи на таванските светлосни тела, 4 пакувања на светка

Платено 18W 1600lm Сензор за движење Сензор за светло LED таванот светло, 3000k/4000k/6000k 3 Температура на бојата прилагодливи на

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Сензор за движење Сензор за светло на таванот - можеме да го лизнеме прекинувачот веднаш до сензорот за движење за да се префрлат режимите : Исклучено : Обична таванска светлина без режим на сензори На 30 : 30 секунди или 120 секунди за да се утврди должината на времето што ќе остане во место и ноќен режим/режим на дневна светлина 2 режими на сензори. Висока светла секунда, поврзете ги сите жици; Трето, ротирајте ја светлината за плакари активирано движење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат