• Новак
Плакета за знаци на дрвена палета, го најдов оној кого мојата душа сака рустикален изглед на дрвена плоча од дрво палета знак јажиња вклучени естетски дрвени wallидн?

Плакета за знаци на дрвена палета, го најдов оној кого мојата душа сака рустикален изглед на дрвена плоча од дрво палета знак јажиња

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

✔ 【Премиум материјал】 : знакот на дрво е направен од висококвалитетен дрвен материјал кој е лесен, без мирис и доволно издржлив за долго време во затворено и надворешно користење ✔ 【Различни големини】 : знакот на дрво има четири видови на големина за избор. Сите тие се идеална големина како исклучителна wallидна декорација за вашиот дом. Забележете дека шемата е отпечатена од една страна. ✔ 【Лесна инсталација】 : Дрвениот знак доаѓа со кабел. Супер лесно да се обеси на wallидот, вратата, портата, оградата и прозорецот. Одвојте една минута за да го направите вашиот дом повеќе топол и елегантен. ✔ 【Повеќекратна апликација】 : Најдобра декорација за дома, дневна соба, трпезарија, кујна, градина, двор, тремот, фарма, кабина, куќа, куќа на плажа, алишта, продавница, кафе, ресторан и бар. ✔ 【Најдобар подарок】 : Не само најдобар подарок за мама, тато, пријатели, деца и кои ги сакате. Но, исто така и прекрасна идеја за домаќинство, роденден, годишнина, свадба, Божиќ и каде што е потребна loveубов. ✔ 【Премиум материјал】 : знакот на дрво е направен од висококвалитетен дрвен материјал кој е лесен, без мирис и доволно издржлив за долго време во затворено и надворешно користење. ✔ 【Различни големини】 : знакот на дрво има четири видови на големина за избор. Сите тие се идеална големина како исклучителна wallидна декорација за вашиот дом. Забележете дека шемата е отпечатена од една страна. ✔ 【Лесна инсталација】 : Дрвениот знак доаѓа со кабел. Супер лесно да се обеси на wallидот, вратата, портата, оградата и прозорецот. Одвојте една минута за да го направите вашиот дом повеќе топол и елегантен. ✔ 【Повеќекратна апликација】 : Најдобра декорација за дома, дневна соба, трпезарија, кујна, градина, двор, тремот, фарма, кабина, куќа, куќа на плажа, алишта, продавница, кафе, ресторан и бар. ✔ 【Најдобар подарок】 : Не само најдобар подарок за мама, тато, пријатели, деца и кои ги сакате. Но, исто така и прекрасна идеја за домаќинство, роденден, годишнина, свадба, Божиќ и каде што е потребна loveубов. Материјал : знакот на дрво е направен од висококвалитетен дрвен материјал кој е лесен, без мирис и доволно издржлив за долго време во затворено и надворешно користење. Нема паѓање и нема бледнее.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат