• Новак
Победа корпус 810028FLA-003 Флорида Гејтс 7,5 метри.

Победа корпус 810028FLA-003 Флорида Гејтс 7,5 метри.

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Летајте ги вашите училишни бои со сублимирано знаме за боја на пердуви Ткаенината со тешка категорија реагира на најлесниот ветер. Вклучува база на шилести за употреба на отворено. Летајте ги вашите училишни бои со сублимирано знаме за боја на пердуви. Ткаенината со тешка категорија реагира на најлесниот ветер. Вклучува база на шилести за употреба на отворено. Овој знак за едриличар со жилет од 7 стапки е екстремно квалитетен, сублимирано знаме со целосна боја во боја, столбовите се конструирани од силен флексибилен композит на јаглерод, комплет, кој вклучува куќиште за носење, база на ножици со вода баласт за внатрешна/надворешна употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат