• Новак
Пренослив Мини Џогер За Мали Простори, Пренослив Мини Џогер За Само-Стискање, Сунѓер За Чистење На Работната Површина Што Може Да Се Пере,Мрзливо Домаќинство Без Ра

Пренослив Мини Џогер За Мали Простори, Пренослив Мини Џогер За Само-Стискање, Сунѓер За Чистење На Работната Површина Што Може Да

Rating 
DEN 224.00

Достапност
Достапно за нарачка

●Мал И Пренослив Дизајн●нашата пренослива мини џогера за само-стискање има димензии 29,5 во*15,5 инчи и тежи само 250 гр, мала тежина, мала големина и одлична изработка, совршена за мали простори, како што се канцеларија, кујна, БАЊА Р, мали апартмани. ●Влажно и суво перење без раце со двојна употреба, моќна моќност за чистење, лесна за чистење без траги од вода, влажни дамки за бришење, сува нечистотија, кружен дизајн на притискање, преклопен на половина 180 степени за моќно чистење, вода за влечење и стискање со една рака, навистина без рака исплакнете вода. €Чистење Со повеќе сценарија Нашиот мини џогер е мал по големина, со силна апсорпција на вода на памучната глава, прилагодлив со ротација и лесен за инсталирање. Таа е погодна за чистење на десктоп ѓубре, дамки од вода во кујна и бања и чистење на стакло за автомобили. Тоа е многу мало и практично. ●Дизајн На складирање, висечки дизајн, заштеда на простор, лесен за одржување на мини џогерот чист и хигиенски, лесен за складирање и не зафаќа простор. ●Цврст и издржлив ● Нашата мини џогер е изработена од специјална висококвалитетна памучна глава, која е мека и не ја повредува површината на предметите, има добро задржување на водата и е многу отпорна на абење. ●Мал И Пренослив Дизајн●нашата пренослива мини џогера за само-стискање има димензии 29,5 во*15,5 инчи и тежи само 250 гр, мала тежина, мала големина и одлична изработка, совршена за мали простори, како што се канцеларија, кујна, БАЊА Р., мали апартмани. ●Влажно и суво перење без раце со двојна употреба, моќна моќност за чистење, лесна за чистење без траги од вода, влажни дамки за бришење, сува нечистотија, кружен дизајн на притискање, преклопен на половина 180 степени за моќно чистење, вода за влечење и стискање со една рака, навистина без рака исплакнете вода. €Чистење Со повеќе сценарија Нашиот мини џогер е мал по големина, со силна апсорпција на вода на памучната глава, прилагодлив со ротација и лесен за инсталирање. Таа е погодна за чистење на десктоп ѓубре, дамки од вода во кујна и бања и чистење на стакло за автомобили.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат