• Новак
Вертикално дрво лаптоп за дефекау за MacBook или iPad прилагодлив за други лаптопи/таблети 0,7 -0.4. Вертикален држач на орев идеален за режим на школка. Рачно изработено ст?

Вертикално дрво лаптоп за дефекау за MacBook или iPad прилагодлив за други лаптопи/таблети 0,7 -0.4. Вертикален држач на орев идеален

Rating 
DEN 639.84

Достапност
Достапно за нарачка

Рачно изработено со прецизност и грижа од едно парче дрво, овој вертикален лаптоп штанд е уникатен, здрав и издржлив Завршувањето на природното дрво му дава безвременски изглед кој го надополнува секој работен простор. Подобрете го изгледот на вашата работна маса со овој вертикален држач за лаптоп со компактен дизајн зазема минимален простор за биро и го подобрува вашиот естетски работен простор. Додатоците од дрво донесуваат топол и врвен стил на вашата работна маса. Помогнете им на вашата ергономија со оваа лаптоп да ве приклучи за да ги поврзете мониторите, тастатурата и другите периферни уреди на вашата работна маса, како и да го задржите точниот и да ја подобри дисипацијата на топлина идеална за долго работно време. Лесно прилагодливо за да одговара на различни големини на лаптоп од 19мм до 11мм што го прават компатибилен со Mac Book Air, Mac Book Pro, i Pad, Microsoft Surface и други лаптопи. Најдете го идеалното вклопување за вашиот компјутер со вклучени влошки. Product dimensions : 7" x 2. Made of real wood. HANDMADE WITH PRECISION AND CARE from a single piece of wood, this vertical laptop stand is unique, sturdy and durable. The natural wood finish gives it a timeless look that го надополнува секој работен простор. Подобрете го изгледот на вашата работна маса со овој вертикален држач за лаптоп со компактен дизајн зазема минимален простор за биро и го подобрува вашиот естетски работен простор. Додатоците од дрво донесуваат топло и врвен стил на вашата работна маса. Помогнете ја вашата ергономија со овој лаптоп док да ги поврзете мониторите, тастатурата и другите периферни уреди со вашата работна маса, како и да ја задржите точната и да ја подобри дисипацијата на топлина идеална за долго работно време. Лесно прилагодливо за да одговара на разни големини на лаптоп од 19мм до 11мм што го прават компатибилен со Mac Book Air, Mac Book Pro, i Pad, Microsoft Surface и други лаптопи. Најдете го идеалното вклопување за вашиот компјутер со вклучени влошки. Димензии на производот : 7 "x 2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат