• Новак
Adapter Bestch Global AC/DC за векторот Husky Black & Decker HSK012HD тип 1, HSK012HDHD тип 1, HSK020HD тип 1, HSK141HD Тип 1, HSK142RHD Тип 1 HSK189 скок-старт

Adapter Bestch Global AC/DC за векторот Husky Black & Decker HSK012HD тип 1, HSK012HDHD тип 1, HSK020HD тип 1, HSK141HD Тип 1, HSK142RHD

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Најдобар адаптер за глобален AC/DC за Husky Vector Black & Decker HSK012 HD Type 1, HSK012 HDHD тип 1, HSK020 HD тип 1, HSK141 HD Тип 1, HSK142 RHD Тип 1 HSK189 Скок-Start-Start.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат