• Новак
Leizhan Micro USB Flash Drive 32 GB OTG Меморија стап за палецот Подарок компатибилен за паметен телефон со Android, скок погон Pendrive за компјутери

Leizhan Micro USB Flash Drive 32 GB OTG Меморија стап за палецот Подарок компатибилен за паметен телефон со Android, скок погон Pendrive за

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

USB OTG (ON-THE-GO) : 2 во 1 микро USB и USB 20 конектори за лесно пренесување на содржината помеѓу OTG овозможените паметни телефони, таблети, компјутери, компјутер и Mac компјутери. Компатибилен со сите микро USB паметни телефони и таблети со OTG функција.Нота : Само поддржувајте ги паметните телефони што има функција OTG. ✔ Фото стап за Samsung Galaxy S7/S6/S5/S4/S3/Xiaomi/Meizu/HTC/Nokia/Moto/Huawei. Дополнително складирање за вашиот мобилен уред за фотографии, музика, видеа и други датотеки. Вклучете се и играјте. Убав подарок за вашето семејство и пријатели. Копирајте неколку видеа и фотографии за него или неа пред да му го дадете ова или неа. Пакет : 1 x 32 GB OTG USB флеш дискови за Android (виолетова). Забележано : Упатството е на пакетот. USB OTG (ON-THE-GO) : 2 во 1 микро USB и USB 2.0 конектори за лесно пренесување на содржината помеѓу OTG овозможените паметни телефони, таблети, компјутери, компјутер и Mac компјутери. Компатибилен со сите микро USB паметни телефони и таблети со OTG функција.Нота : Само поддржувајте ги паметните телефони што има функција OTG. ✔ Фото стап за Samsung Galaxy S7/S6/S5/S4/S3/Xiaomi/Meizu/HTC/Nokia/Moto/Huawei. Дополнително складирање за вашиот мобилен уред за фотографии, музика, видеа и други датотеки. Вклучете се и играјте. Убав подарок за вашето семејство и пријатели. Копирајте неколку видеа и фотографии за него или неа пред да му го дадете ова или неа. Пакет : 1 x 32 GB OTG USB флеш дискови за Android (виолетова). Забележано : Упатството е на пакетот. Интерфејс : Микро и USB 2. Како да се поврзете со мобилниот телефон? Постојат два начина за пренесување на податоците на овој USB флеш -уред заради различните телефони. Поврзете го USB флеш -уредот на вашиот телефон и испрскајте го прстот надолу на почетниот екран на телефонот за да го прикажете панелот за известувања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат