• Новак
Абоофан Мала монах фигура кунг фу монах статуа Будизам фигура кукла Зен градина Буда модел табела табла за приказ на фигура за декорација стил 2

Абоофан Мала монах фигура кунг фу монах статуа Будизам фигура кукла Зен градина Буда модел табела табла за приказ на фигура за декорација

Rating 
DEN 151.36

Достапност
Достапно за нарачка

Реална, симпатична и убава, реално дизајнирана Добар квалитет и разумна цена, прекрасна идеја за подароци за секој lубител на животни. Тие се изработени од високо квалитетен керамички материјал и не згаснува. Симулациониот модел на монах ќе додаде одредено посебно чувство на природа во вашата затворена или надворешна декорација. Тоа е добар начин да го пречекате вашето семејство, пријатели и соседи во вашиот прекрасен дом. Реална, симпатична и убава, реално дизајнирана. Добар квалитет и разумна цена, прекрасна идеја за подароци за секој lубител на животни. Тие се изработени од високо квалитетен керамички материјал и не згаснува. Симулациониот модел на монах ќе додаде одредено посебно чувство на природа во вашата затворена или надворешна декорација. Тоа е добар начин да го пречекате вашето семејство, пријатели и соседи во вашиот прекрасен дом. Опис Оваа ставка е керамички украс, произведен со врвен керамички материјал за трајна и цврста употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат