• Новак
Хихело ѓубре за отпадоци може да потроши корпа за хартија, отпадоци, конзерва за ѓубре од не'рѓосувачки челик за домаќинство покриена бања кујна дневна соба кујна о

Хихело ѓубре за отпадоци може да потроши корпа за хартија, отпадоци, конзерва за ѓубре од не'рѓосувачки челик за домаќинство покриена бања кујна

Rating 
DEN 1456.00

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно за чистење, нечистотијата на површината на ѓубрето може лесно да се отстрани со само партал, заптивката е силна, капакот е лесен за отворање и затворање, можете лесно да ја отстраните и замените торбата за ѓубре и да располагате со ѓубрето Исклучено за разни места : ѓубре може да се користи на сите места каде што можеме да го користиме. Големо е, убаво и цената е исправна. Зошто да не купиме еден? Кујната, спалната соба, дневната соба, студијата, просторијата за активности, дури и во кабината на вашето дете, мислам дека е во ред да ставите една од нашите конзерви за ѓубре во кујната.Премовидлива внатрешна корпа - Внатрешната корпа се крева за лесно отстранување на ѓубрето. Со едноставен и елегантен изглед, оваа корпа за ѓубре не е добро само за одржување на вашиот дом чист и ослободен од неред, туку и исклучителен декор во вашата куќа.Префект за бањи - добро се вклопува во бањи или каде и да е простор е ограничен. Внатрешното буре може лесно да се расклопи, удобен за отстранување на ѓубре, практично и убаво, многу погодно за употреба на разни места како што се дом, спална соба, кујна, дневна соба, бања и канцеларија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат