• Новак
Zhiyuxi 10 парчиња роза кварц кристали точки на масовни бранови и 0,31 * 1,26 инчи аметист кристална жица за завиткување на хексагонална конусна точка за лекување на гемсто?

Zhiyuxi 10 парчиња роза кварц кристали точки на масовни бранови и 0,31 * 1,26 инчи аметист кристална жица за завиткување на хексагонална

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Достапно за нарачка

[Кристали на роза кварц точки на парчиња] : Големина : околу 1,3 * 0,39 инчи (3,3 * 1 см) Тежина : Околу 0,007 lb (3,3 грама) по кристално стапче. Пакетот содржи 10 природни кристали брада, прекрасна кутија за подароци и мала картичка со логото на брендот. Поради мини -големината на овие кристални брадавици, можете да ги носите во торбата или џебот за суптилно да го подобрите вашето тело и да ве заштитат. [Ѓердан од аметист кристален скапоцен камен] : ѓердан за лековити кристални скапоцени камења е од направени природни кристални камења, а завитканата метална жица завиткана. Кристална посочена големина : околу 0,31*1,26 инчи (8*32мм). Тежина : Околу 15гр. Големина на ланецот : околу 23,6 инчи (прилагодлив). Материјал : Природен аметист кристален камен и легура од не'рѓосувачки челик. Секој материјал на кристално ѓердан има специфично значење, можете да изберете и да купувате кристален ѓердан според приликата. [Употреба на овие кристали] : Може да поставите кристални зашилени камења во спалната соба, дневната соба, канцеларијата и масата како кристални декори. Кога ќе се чувствувате вознемирени, обидете се да го лизнете кристалното стапче во кружно движење помеѓу дланките и ќе откриете дека вашите емоции полека ќе се смират. Кристалниот скапоцен камен ѓердан е убав подарок, исклучителната метална жица завиткана од лекување на кристален камен ѓердан е погоден како подарок за женски пријатели околу вас, како што се сестра, сопруга, девојка, мајка и така натаму. [Совети] : Секој кристал доаѓа од природни кристални камења и нема да избледи дури и ако е натопен во вода. Поради обработка на машина и логистички транспорт, производот може да има малку прав. Ве молиме измијте ги за прв пат за да го обезбедите неговиот декоративен ефект. [После услугата] : Во врска со предметите во пакетот, доколку недостасува, ве молиме контактирајте не на време кога сте погодност и ние ќе го решиме проблемот за вас во рок од 24 часа. Отсекогаш сме имале за цел да им обезбедиме на клиентите повеќе внимателна услуга и незаборавно искуство за купување. [Кристали на роза кварц точки на парчиња] : Големина : околу 1,3 * 0,39 инчи (3,3 * 1 см). Тежина : Околу 0,007 lb (3,3 грама) по кристално стапче. Пакетот содржи 10 природни кристали брада, прекрасна кутија за подароци и мала картичка со логото на брендот. Поради мини -големината на овие кристални брадавици, можете да ги носите во торбата или џебот за суптилно да го подобрите вашето тело и да ве заштитат. [Ѓердан од аметист кристален скапоцен камен] : ѓердан за лековити кристални скапоцени камења е од направени природни кристални камења, а завитканата метална жица завиткана. Кристална посочена големина : околу 0,31*1,26 инчи (8*32мм). Тежина : Околу 15гр. Големина на ланецот : околу 23,6 инчи (прилагодлив). Материјал : Природен аметист кристален камен и легура од не'рѓосувачки челик. Секој материјал на кристално ѓердан има специфично значење, можете да изберете и да купувате кристален ѓердан според приликата. [Употреба на овие кристали] : Може да поставите кристални зашилени камења во спалната соба, дневната соба, канцеларијата и масата како кристални декори. Кога ќе се чувствувате вознемирени, обидете се да го лизнете кристалното стапче во кружно движење помеѓу дланките и ќе откриете дека вашите емоции полека ќе се смират. Кристалниот скапоцен камен ѓердан е убав подарок, исклучителната метална жица завиткана од лекување на кристален камен ѓердан е погоден како подарок за женски пријатели околу вас, како што се сестра, сопруга, девојка, мајка и така натаму.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат