• Новак
Камерон Сино за полнење на батеријата за Kodak Easyshare CX4310

Камерон Сино за полнење на батеријата за Kodak Easyshare CX4310

Rating 
DEN 190.40

Достапност
Достапно за нарачка

Камерон Сино е бренд кој се фокусира на продажната батерија за спецификации на производи за електроника - Капацитет на батеријата : 1800m Ah / 432 Wh - Тип на батерија : Ni -MH - Тежина на батерија : 58 - Напон Излез : 2,4 - Димензија : 50,00 x 29,80 x 16.50мм компатибилни модели Easy Share Easy Share Easy Share Easy Share Easy Share Easy Share Easy Share Easy Share C1013, Easy Share C300, Easy Share C310, Easy Share C315, Easy Share C330, Easy Share C340, Easy Share C360, Easy Share C433, Easy Share C433 Zoom, Easy Share C513 Zoom, Easy Share C530, Easy Share C533 Zoom, Easy Share C603, Easy Share C613, Easy Share C643, Easy Share C643 Zoom , Easyshare C653, Easyshare C663, Easyshare C663 Zoom, Easyshare C703, Easyshare C713 Zoom, Easyshare C743, Easyshare C743 Zoom, Easyshare C813 ZOOM, Easyshare C875, Easyshare C875 Zoom, Eashare C913 CD40, Easyshare CD43, Easyshare CW330 , Easyshare CX4200, Easyshare CX4210, Easyshare CX4230, Easyshare CX4300, Easyshare CX4310, Easyshare CX6200, Easyshare CX6230, Easyshare CX6330, Easyshare CX7220, Easyshare CX7300, Eashyshare CX730 Hare CX7430, Easyshare CX7525, Easyshare CX7530, Easyshare DX3215, Easyshare DX3500, Easy Share DX3600, Easy Share DX3700, Easy Share DX3900, Easy Share DX4330, Easy Share DX4530, Easy Share DX4900, Easy Share DX6340, Easy Share DX6440, Easyshare Z1275 Zoom, Easyshare Z1285 Zoom, Easy Share Z650, Easy Share Z650 Zoom, Easy Share Z700, Easy Share Z710, Easy Share Z740, Easyshare ZD710 Зум Оригинален дел од батеријата Број Б-9576, DMKA2, KAA2 HR.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат