• Новак
Додатоци за Mobestech PCI-E Express IE I I-E Converter во Riser Adapter за индикатор I- Рударство E Miner Key SSD LED M PC PC PC PC PC ACTORS

Додатоци за Mobestech PCI-E Express IE I I-E Converter во Riser Adapter за индикатор I- Рударство E Miner Key SSD LED M PC PC PC PC PC ACTORS

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Адаптер за рударство- Се произведува со професионална технологија за да се обезбеди производот и може да работи долго време2 на адаптер PCI-E-поддржува пренос на податоци до 4. Поддршка за штекер 3 (клуч m). Мултипликатор за рударство-Обезбедете 1 PCI-E 4 X Femaleенски штекер M.2 Key M MALE MALE CONNECTOR. До PCI-E адаптер- PCI Express PCI- E 4x женски до M. 2 M клуч за конвертор на машки адаптер со кабел за напојување им овозможува на корисниците да користат стандарден PCI- E 1x/ во слот за клучеви M. 2 M на десктоп или лаптоп Компјутер 4x картички.2 на PCI-E Converter Две 2260/2280 дупки за завртки се достапни. Поддржете го секој оперативен систем. Список на пакети 1 x адаптер 1 x кабел 1 x завртка 1 x Карактеристики на алатки-PCI Express PCI-E 4x женски до M.2 M клуч за конвертор на машки адаптер со кабел за напојување им овозможува на корисниците да користат стандарден PCI-E 1x/ во M. 2 m клуч слот на десктоп или лаптоп компјутер 4x картички m клуч за адаптер за PCIe. - Транспарентен на оперативниот систем, не се потребни возачи на софтвер за рударство. -Обезбедете 1 PCI-E 4 X Femaleенски штекер M.2 Key M MALE MALE CONNECTOR M.2 до PCI-E адаптер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат