• Новак
Брат MFC-L9570CDW Super Super High High Toner Certridge Set

Брат MFC-L9570CDW Super Super High High Toner Certridge Set

Rating 
DEN 1889.12

Достапност
Достапно за нарачка

Brother оригинален TN436 4-пакет Супер високо-приносен тонер кертриџ пакет со приближно 6500 приноси/кертриџ. Пакет со 4 пакети вклучува : Brother TN436 BK (црна), брат TN436 C (цијан), брат TN436 M (магента) и брат TN436 Y (жолт). Брат оригинален тонер кертриџ : Брат TN436 тонер е брат оригинален кертриџ кој произведува неверојатни отпечатоци со висок квалитет од кој може да зависи.500 страници по кертриџ : Овој касети за тонер за тонер со висок принос на Super High со високи приноси може да отпечати приближно 6.500 страници по кертриџ. Беспрекорна интеграција со без напор : Оваа професионална касета за тонер за замена создава богати отпечатоци и е дизајниран да работи во беспрекорна унисон со вашиот брат ласерски печатач. Касетите Brother TN436 се компатибилни со овие братски печатачи и модели на сите во еден : HL-L8360 CDW, HL-L8360 CDWT, HL-L9310 CDW, MFC-L8900 CDW, MFC-L9570 CDW. Brother оригинален TN436 4-пакет Супер високо-приносен тонер кертриџ пакет со приближно 6.500 приноси/кертриџ. Пакет со 4 пакети вклучува : Brother TN436 BK (црна), брат TN436 C (цијан), брат TN436 M (магента) и брат TN436 Y (жолт). Брат оригинален тонер кертриџ : Брат TN436 тонер е брат оригинален кертриџ кој произведува неверојатни отпечатоци со висок квалитет од кој може да зависи.500 страници по кертриџ : Овој касети за тонер за тонер со висок принос на Super High со високи приноси може да отпечати приближно 6.500 страници по кертриџ. Беспрекорна интеграција со без напор : Оваа професионална касета за тонер за замена создава богати отпечатоци и е дизајниран да работи во беспрекорна унисон со вашиот брат ласерски печатач.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат