• Новак
Широка ширина на ширина на Womenенска широка ширина на W & Lesvago со прилагодливи затворачи, патики што не се лизгаат со класична перница за воздух за дијабетичар едем пл?

Широка ширина на ширина на Womenенска широка ширина на W & Lesvago со прилагодливи затворачи, патики што не се лизгаат со класична перница за

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

САД 6# должина : 9,7 "= 242мм САД 6,5# должина : 9,88" = 247мм. US 7# должина : 10. US 8# Должина : 10. US 8,5# должина : 10. US 9# должина : 10. САД 9,5# должина : 11. САД 10# должина : 11. Петицата мери приближно 2,5 сантиметри. ? 【Идеални чевли за одење на жени】 : Дополнителна длабочина што може да се прилагоди на Velcro може да се прилагоди или фиксира според Instep, може да се прилагоди на едемот и деформацијата на дијабетичното стапало, безбедна за стабилна и удобна при одење. ✨ 【Air перница отстранлив, удобна пена со подот со поддршка од лак, чувајте ги нозете и нозете опуштени по целодневното носење. ✨ 【【Прилагодливи ленти од велкро може да се прилагодат или фиксираат според Instep, можат да се прилагодат на едемот и деформацијата на дијабетичното стапало, безбедна за стабилна и удобна при одење. ✨ 【Air перница отстранлив, удобна пена со подот со поддршка од лак, чувајте ги нозете и нозете опуштени по целодневното носење. ✨ 【Материјал за дишење и лесен】 : Горниот и внатрешната обвивка на патиката се изработени од материјал за дишење, удобно за носење, освежувачки, ултра лесен материјал овозможуваат да се носат нозете бесплатно да дишат кога трчате или шетате. Дозволете ви да уживате во одење на празници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат