• Новак
3 чекори скалила за преклопување на столче за кујнски плакарот за кујни, тешки возрасни возрасни, преклопени мали степсадисти лесни лесни матици, срушени стилови ш?

3 чекори скалила за преклопување на столче за кујнски плакарот за кујни, тешки возрасни возрасни, преклопени мали степсадисти

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Големината на столчето од 3 чекор : Отворено : 18,7 "L * 28" W * 315 "H; преклопена : 18,7" L * 2 "W * 35" H. Педалите : 7,9 "*11. Максимално оптоварување : 550 фунти. Врвната платформа на скалилата 3 Чекор : ве зајакнува 25.4 "од земја; Вториот чекор : Зголемува 17,5"; Долниот чекор : Зголемување на 8. Оваа столица за кујнски чекор за возрасни доаѓа целосно собрана. Нашата столица за тешки чекори има ROHS, CNAS стандарди за сертификација. Дизајн отпорен на лизгање : Цврсти и широки педали на кујнска скала со текстура против лизгање. Големи гумени стапала на чекор столче 3 чекор целосно допрете ја земјата за да останете цврсто и да спречите гребење на подовите. Тешки и издржливи : Триаголен дизајн на сила на поддршка, засилени греди задебелен дизајн на цевки во форма Д на скалила 3 ​​чекори преклопување е добро по изглед, по можност задебелен јаглероден челик Материјал, искачувањето е побезбедно и постабилно. Лесен и лесен за носење : заклучување и отворен систем на малото скалило за лесно отворање и преклопување. Лесниот столче за плакарот тежи само 7 килограми. Се свитка на само 1,97 "Д за складирање и транспорт . Скалата на столче за чекор е лесна за носење за употреба во затворено, отворено, кујна, оставата, чајната кујна, бања, канцеларија, гаража, павилјон за книги или на кое било друго место во вашиот дом. Задоволство на клиентите : Може да добиете гаранција од 3 години, 100% гаранција за враќање на парите и 24-часовна услуга за клиенти. Секој проблем ве молиме контактирајте не без двоумење. Купете го сега без ризик!. Големината на столчето од 3 чекор : Отворено : 18,7 "L * 28" W * 31.5 "H; преклопена : 18,7" L * 2 "W * 35" H. Педалите : 7,9 "*11. Максимално оптоварување : 550 фунти. Врвната платформа на скалилата 3 Чекор : ве зајакнува 25.4 "од земја; Вториот чекор : Зголемува 17,5"; Долниот чекор : Зголемување на 8. Оваа столица за кујнски чекор за возрасни доаѓа целосно собрана. Нашата столица за тешки чекори има ROHS, CNAS стандарди за сертификација. Дизајн отпорен на лизгање : Цврсти и широки педали на кујнска скала со текстура против лизгање. Големи гумени стапала на чекор столче 3 чекор целосно допрете ја земјата за да останете цврсто и да спречите гребење на подовите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат