• Новак
Орев 9 четка за шминка Постави целосен сет на лабава прашкаста четка за четка за очила за очи

Орев 9 четка за шминка Постави целосен сет на лабава прашкаста четка за четка за очила за очи

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето. Комплетот за четки за шминка ги вклучува сите сенки за очите, очите, веѓите, темелите, руменило, темелите и усните. Шминкајте ја косата или лицето. Погодно за сите погледи на шминка и типови на кожа, може да направи разлика. Како подарок за себе/семејство/пријатели. Лесно за чување и носење, совршена за свежа боја Travel Add во вашиот комплет за четки за facemakeup ги вклучува сите сенки за очите, очите, веѓите, темелите, румените, темелите и усните. Шминка на вашата коса или лице.Соитлива за сите погледи на шминка и типови на кожа, може да направи разлика. Како подарок за себе/семејство/пријатели.1* Четка за шминка (не е вклучена други предмети) Белешки.Дали на различни поставки за осветлување и екран, бојата на производот може да биде малку поразлична од сликата. Да се ​​направи до рачното мерење, грешката во големината на производот е околу 1-3 см, предмет на вистинскиот производ.

Спецификацијата

long pole:
Applicable people:
Universal
Package includes.:
1* Makeup brush (no other items included):
Notes.:
Due to different lighting and screen settings, the product color may be slightly different from the picture.:
Due to manual measurement, the product size error is about 1-3cm, subject to the actual product. The above dimensions are for reference only. :

Со стоката дадена додека купуваат