• Новак
Акварел Фолдерс Унисекс Бејн Хет Топло череп капа за капа за спиење за спиење Една големина

Акварел Фолдерс Унисекс Бејн Хет Топло череп капа за капа за спиење за спиење Една големина

Rating 
DEN 144.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% полиестер Направени во САД или увезени. Капа направена од 100% полиестер. Многу мека и удобна, со добра еластичност, добро ја завитка главата и ја штити од студот. Обичен стил на капа, целосна глава за покривање и пријателска за кожата. Класичен основен стил со висококвалитетни отпечатоци во софистицирана и убава шема што ја гушка кожата за трајна топлина и мекост. Овој производ комбинира многу истегнување со удобно вклопување, мала или голема, една големина одговара на сите, обичен стил и за мажи и за жени. Шапката е совршена за какви било активности на отворено како скијање, сноубординг, трчање, кампување и може да се носи во затворено додека спиете. Одличен подарок за роденден, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Божиќ, Нова Година. Ако имате какви било прашања, можете да се консултирате со нас навреме и ние ќе дадеме се од себе за да се справиме со тоа за вас. Оваа капа ви ја одржува главата топла и исто така ги покрива ушите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат