• Новак
Кошули на плажа Lcepcy за мажи, кошули за мажи на плажа, кошули за Божиќни одмори, маички со кошула, кошула за Божиќни одмор

Кошули на плажа Lcepcy за мажи, кошули за мажи на плажа, кошули за Божиќни одмори, маички со кошула, кошула за Божиќни одмор

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Моите наредби поставени Повлечете го затворањето. - - Добредојдовте во LCEPCY Store (◕ᴗ◕✿) - - Ви посакувам пријатно искуство за купување во LCEPCY LCEPCY е посветена на обезбедување на висококвалитетна облека и додатоци. Без разлика дали е тоа пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте го тимот за услуги LCEPCY, ние ќе го решиме за вас. Табела со големина (1inch = 2,54 см) : Ве молиме, дозволете 0,5-2инч да се разликува поради рачното мерење, благодарам! Големина : M Големина : Средна —— - US : 6 —— uk : 10 — - eu : 36 — - Bust : 112cm/44.09 '' — — - Sleeve : 65cm/25.59 '' — - должина : 72cm/28.35 '' Големина : L големина : Голем —— - US : 8 —— - UK : 12 — - eu : 38 — - Bust : 118cm/46,46 '' — — - Sleeve : 66cm/25.98 '' — - должина : 73cm/28,74 '' Големина : Големина : XL големина. : X-LARGE ——s : 10 —— uk : 14 —-eu : 40 —-bust : 124cm/48.82 '' —-Sleeve : 67cm/26.38 '' —-должина : 74cm/29.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат