• Новак
Поправање на чекан со најлон wallиден приклучок M10 x 120мм

Поправање на чекан со најлон wallиден приклучок M10 x 120мм

Rating 
DEN 247.52

Достапност
Достапно за нарачка

Проширување на wallидниот приклучок Приклучок за суровост. Проширување на wallидниот приклучок. Приклучок за суровост. Многу брз, лесен и ефикасен начин за поправање на фитинзи во мноштво различни материјали. Попраците на чекан се тропаат и треба да се навртуваат фиксирањата на рамките. Погодно е за бетон, камен, тула, шуплив блок (со грижа) и гипс табла.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат