• Новак
Xgng 90pcs смола сина снегулка лепенка пластична мини снегулки мала сина сјајна снегулка за Божиќни украси и зимска забава DIY занаетчиска декорација за занает

Xgng 90pcs смола сина снегулка лепенка пластична мини снегулки мала сина сјајна снегулка за Божиќни украси и зимска забава DIY

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Мини декоративната снегулка е изработена од смола, со нетоксичен дизајн на рамен грб Не е лесно да се избледи и може да се користи долго време. Лесен за употреба : Задниот дел од снегулките е рамен. Можете лесно да ги залепите на wallsидови, фото рамки, картички, копчиња, огледала, капи, облека, ленти за глава и занаетчиски украси. Сјајно лице : Класично сино тело со сјај во прав, сјајно и деликатно, полно со зимски вкус, додавајќи повеќе забава и изненадување во секојдневниот живот. Премиум торба : 3 различни големини на занаетчиски снегулки, 20 парчиња 0,59 инчи (1,5 см), 20 парчиња 0,9 инчи (2,3 см) и 20 парчиња 1,2 инчи (2,8 см), опремени со кутија за складирање за лесно складирање и носење. Ако имате какви било прашања во врска со предметите, слободно контактирајте не. Вашето задоволство е наша најголема потрага. Материјал : Мини декоративната снегулка е изработена од смола, со нетоксичен дизајн на рамен грб. Не е лесно да се избледи и може да се користи долго време. Лесен за употреба : Задниот дел од снегулките е рамен. Можете лесно да ги залепите на wallsидови, фото рамки, картички, копчиња, огледала, капи, облека, ленти за глава и занаетчиски украси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат