• Новак
Девојки од тијабуг сјајни секвенци балетски туту фустан леотарски лирски модерен современ танц костум неправилно високо-ниско здолниште

Девојки од тијабуг сјајни секвенци балетски туту фустан леотарски лирски модерен современ танц костум неправилно високо-ниско здолниште

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

75% полиестер, 15% спандекс, 10% sequin Само миење на рацете. Фустанот за танцување е изработен од полиестер, спандекс и материјал од тул, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Шпагети ленти за рамо, V-вратот, асиметрична биста со едните странични секвенци и друга страна избришана тул. Неправилното здолниште од тул е прикачено околу дизајнот на половината, левата страна. Прекрасна танцувачка облека за вашата девојка. Погоден за балет, лирски, модерен, современ танц, сценски перформанси, итн. Препорачана големина - | градите - | половината - | - должина на задниот дел - М |- 5-6 години - | - 21.0 "/54cm - | - 21.0 " /40см - л | 7-8 години - | - 23.0 "/58cm - | -22.5 "/57cm - | 18.0"/46cm - xl - | - 9-10 години - | - 24,5 "/62cm - | - 24.0"/61cm - | 20,5 "/52cm xxl - | - 11- 12 години | - 26.0 "/66cm - | - 25,5"/65cm - | 23.0 "/58cm 3xl - | - 13-14 години | - 27,5 "/70cm - | - 27.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат