• Новак
Huimingda Девојки девојки сјајни метални sequins camisole резервоарот врвен балетски танц фаза на перформанси маички кошули

Huimingda Девојки девојки сјајни метални sequins camisole резервоарот врвен балетски танц фаза на перформанси маички кошули

Rating 
DEN 84.64

Достапност
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 90%полиестер, 10%спандекс. Камизолата е изработена од полиестер и спандекс материјал, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Шпагети ленти за рамо, метална боја, ќе заблескаат и во студиото и на сцената. Повлечете го затворањето. Со 4-насочно истегнување и удобно за носење. Моден резервоар за вашата девојка. Пар со метални танцувачки шорцеви или хеланки за незапирлив сјај. Совршено за натпреварување за танцување, сценски перформанси, итн. 90%полиестер, 10%спандекс. Камизолата е изработена од полиестер и спандекс материјал, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Шпагети ленти за рамо, метална боја, ќе заблескаат и во студиото и на сцената. Повлечете го затворањето. Со 4-насочно истегнување и удобно за носење. Моден резервоар за вашата девојка. Пар со метални танцувачки шорцеви или хеланки за незапирлив сјај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат