• Новак
Пен Плакс Бета предна коцка резервоар, мал

Пен Плакс Бета предна коцка резервоар, мал

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Резервоарот за коцка овозможува совршено гледање на слика, истовремено да има и поголем капацитет на вода Резервоарот вклучува акрилен резервоар со анти-скок капак, растение и чакал. Совршен резервоар за да ја одржувате вашата бета риба среќна. Резервоарот за предни коцки бета-лак е одличен резервоар за бета риба. Би изгледало одлично во вашата канцеларија на вашата работна маса или дома.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат