• Новак
Замена на подлога за метеж Rag Влатна сува крпа за моп за I-R-OBOT BRAAVA JET M6 Роботски вакуум за резервни делови за резервни делови

Замена на подлога за метеж Rag Влатна сува крпа за моп за I-R-OBOT BRAAVA JET M6 Роботски вакуум за резервни делови за резервни делови

Rating 
DEN 345.60

Достапност
Достапно за нарачка

Влажната подлога за печење е изработена од висококвалитетни влакна за плетење за ефикасно чистење и ја распаѓа леплива нечистотија и кујнски маснотии во режимот чист на самото место Сувата подлога за миење на миењето користи микрофибер за квалитет на врвен квалитет за да фати нечистотија, прашина и миленичиња коса. Овие издржливи влошки за замена на мулти-употреба за чистење се погодни за повеќето тврди подни површини како што се мермер, ламинат и плочки. Не ја гребе или обои површината на подот. Влошките за печење ефикасност што може да се перат лесни за инсталирање, еднократно, издржливо и миење, суво суво или суво, одлично за вашето дневно чистење на дома/куќа/просторија/кујна/канцеларија за чистење на подот. Лесен за инсталирање и замена, засадување и еднократно, издржливо, ефикасно чистење, силна деконтаминација, анти-гребење. Замена на подлогата за метеж Rag Влатна сува четка за моп за I-R-Obot Braava Jet M6 Robotic Vacuum Clean Spare Partes Accessory Applicable : Дрвен под, керамички плочки, мермер под, ламинат под и така.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат