• Новак
Snsarts & Judaica Прекрасен Перспекс Мезуза 15 см со метална плоча- Котел

Snsarts & Judaica Прекрасен Перспекс Мезуза 15 см со метална плоча- Котел

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Персекс, боја : сива, чиста Мезуза - пластична мезуза. Елегантно завиткување на подароци направено за да одговара на секоја пригода, вклучувајќи свадби, бар/лилјак мицва, родендени, подарок за домаќинство и многу повеќе. Прекрасно го направи дизајнот на Мезуза од Snsarts & Judaica. Материјал : Персекс, боја : сива, чиста. Мезуза - пластична мезуза. Елегантно завиткување на подароци направено за да одговара на секоја пригода, вклучувајќи свадби, бар/лилјак мицва, родендени, подарок за домаќинство и многу повеќе. Прекрасно го направи дизајнот на Мезуза од Snsarts & Judaica. Нов дизајн од Snsarts & Judaica Прекрасен Персекс Мезуза 15 см со метална плоча- Котел, убаво направен мезуза дизајн од Снасартс и Јудаица, елегантно обвивка за подароци направено за да одговара на секоја пригода, вклучувајќи свадби, бар/лилјак мицваи, родендени, родендени, подароци за куќишта и повеќе, мезузах - Пластичен мезуза, материјал : перспекс, боја : сива, чиста.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат