• Новак
LEAFEINA LED Strobing ротирачки трепкачки светло 9x15mm ламба за РЦ модел Полициска полиција Амбулантска амбуланта за автомобили Осветлување

LEAFEINA LED Strobing ротирачки трепкачки светло 9x15mm ламба за РЦ модел Полициска полиција Амбулантска амбуланта за автомобили Осветлување

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Достапно за нарачка

Мултифункционално светло светло светло светло со светло светло со трепкање на трепкање со брзо-слабост режим на ротирање RC CH3 Контрола на режимот на трепкање. Оваа светла светло за инженерски камион е специјално за моделите на автомобили RC. Користење на приемник како напојување. Со силно распрснување на трепкање брзо-слаби 360 степени ротирачка функција. 2 x RC светло на автомобилот. 2 x RC светло на автомобилот. Карактеристики : RC CH3 Контрола на режимот на трепкање со употреба на приемник како електрична енергија за напојување е поврзана со третиот канал на приемникот (CH3) со силно распрснување на трепкање со брзо-лизгање 360 степени Спецификација на функцијата : Материјал : Пластична боја : Портокалова/црвена/сина за по избор Употреба на напон : 4,8 - 6 V Метод на употреба : Линијата за напојување е поврзана со пакетот на третиот канал на приемникот (CH3) Вклучен : 2 * RC светло на автомобилот 2 поставени завртки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат