• Новак
Handygo 4x4 дрвена ограда Пост Пост за сидро - бетонски пост сидро, загради за палуби, загради за огради за оградување

Handygo 4x4 дрвена ограда Пост Пост за сидро - бетонски пост сидро, загради за палуби, загради за огради за оградување

Rating 
DEN 652.32

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал на производот : Тешкиот структурен челик, силен и издржлив, обложување на црн прав, може ефикасно да спречи корозија и 'рѓа Дизајн на производи : Погоден за 4x4 третирана пост (со вистинско мерење од 3,5 "x 3,5"), ефикасно фиксиран на подот од дрво или бетонски под, можете слободно да изберете според вашата сопствена состојба. Спецификации на производот : 4 пост бази, сидра за експанзија од 16 парчиња за бетонски под, 32 парчиња филипс бубачки завртки за само-прислушување. Апликација за производи : Поддржувања на палубата, ширина на тремот, прицврстувачи и држачи за пошта, држачи за поддршка на поштенско сандаче. Производ по продажба : безгрижен 30-дневен гаранција безусловно бесплатно враќање и размена и пријателска услуга за клиенти. Материјал на производот : Тешкиот структурен челик, силен и издржлив, обложување на црн прав, може ефикасно да спречи корозија и 'рѓа. Дизајн на производи : Погоден за 4x4 третирана пост (со вистинско мерење од 3,5 "x 3,5"), ефикасно фиксиран на подот од дрво или бетонски под, можете слободно да изберете според вашата сопствена состојба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат