• Новак
5x11x4 mm лежиште со топка со гумени заптивки, 10-пакувања-го заменува Traxxas 5116, го заменува тимот Лоси Лоса6947 #99MR115-2RS-X10

5x11x4 mm лежиште со топка со гумени заптивки, 10-пакувања-го заменува Traxxas 5116, го заменува тимот Лоси Лоса6947 99MR115-2RS-X10

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Ги заменува делот Traxxas TRA5116 и Team Losi дел# Losa6947 Ги заменува делот Traxxas TRA5116 и Team Losi дел# Losa6947. Ги заменува делот Traxxas TRA5116 и Team Losi дел# Losa6947. Внатрешен дијаметар : 5мм - надворешен дијаметар : 11мм - ширина : 4мм. Материјал за лежиште : Хрором челик, топка материјал : Хром челик, ABEC#1/ISOP0. RC CAR & CHACKE LEACERS - 10 пакувања. Лежиштето за замена за делот Traxxas TRA5116 и Team Losi дел Losa6947, RC Car & Truck Econo со 10 пакувања се најприфатливиот начин за замена на лежиштата со акции со високо квалитетни стандардни лежишта. Еконо РЦ -лежиштата на Бока веќе долго време се стандардот на индустријата за во задниот двор низ целиот свет. Овие лежишта имаат хромични челични трки, топки, држачи и гумени заптивки со тешки гумени. Сите лежишта Econo се спакувани во маснотии и ќе бараат краток пауза во периодот за да се олабават. Секој комплет содржи 10 лежишта! (5x11x4mm).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат