• Новак
Национален хардвер N274-274 MPB112 заграда за прицврстувачи во сатен хром

Национален хардвер N274-274 MPB112 заграда за прицврстувачи во сатен хром

Rating 
DEN 158.08

Достапност
Достапно за нарачка

Обезбедува пошумена рака до wallид, обетка или друга структурно звучна површина Заградата и каишот се дизајн за да се прилагодат на кој било агол на скалила. Максимално растојание помеѓу држачите да не надминува 48 инчи. Цинк-каша од тело и челична лента. Опис на производот цинк-штрајк со каросерија и челик. Обезбедува пошумена рака до wallид, обетка или друга структурно звучна површина. Заградата и каишот се дизајн за да се прилагодат на кој било агол на скалила. Се среќава со ANSI/BHMA A156. Од производителот цинк-штрајк на телото и челик. Обезбедува пошумена рака до wallид, обетка или друга структурно звучна површина. Заградата и каишот се дизајн за да се прилагодат на кој било агол на скалила. Ограничена гаранција за животниот век на живот. Се среќава со ANSI/BHMA A156. Националниот хардвер е лидер во градителите хардвер денес со повеќе од 15 категории на производи и над 6. Како глобален бизнис, ние продолжуваме да се фокусираме на обезбедување на најдобар хардвер и услуга на нашите ценети клиенти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат