• Новак
NHL Центар ICE заврши обука JKT Wild Blk Traini/NHL дива големина l

NHL Центар ICE заврши обука JKT Wild Blk Traini/NHL дива големина l

Rating 
DEN 799.20

Достапност
Достапно за нарачка

полиестер Само миење на рацете. Апликација лого. Официјално лиценциран од НХЛ. Само миење на рацете. Апликација лого. Официјално лиценциран од НХЛ. Прегрнете ја вашата непопустлива жар на смел начин со оваа динамична худи со целосна зип од Адидас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат