• Новак
ИЦРИМП ЗАВРШНИ КРИМПЕР ЗА БАРАЕР 4 ВАЈ, 8 Тип на впечаток за цврсти контакти на Дојч Гејџ 14,16 и 18

ИЦРИМП ЗАВРШНИ КРИМПЕР ЗА БАРАЕР 4 ВАЈ, 8 Тип на впечаток за цврсти контакти на Дојч Гејџ 14,16 и 18

Rating 
DEN 524.64

Достапност
Достапно за нарачка

4 пат вовлекување, 8 тип на впечаток Симултан 4-интентен крим носи супериорно задржување на контакт. Работа со цврсти контакти на Деуш : . Работа со цврсти контакти со амфенол : . 4 ВАШИНДИ, 8 впечатоци Кримпер. За употреба со 14,16 и 18 Гејџ (големина на контакт 16) затворени терминали на барел од Дојч, Амфенол. Надградената внатрешна структура обезбедува стабилност и еднаквост на моќта на игличките. Високиот квалитет обезбедува издржливост и долгорочна абење и прилагодливата сила на стегање ја подобруваат прилагодливоста. Применливо за затворените терминали за затворени барел, пронајдени на мотоцикли, камиони, градежна опрема, тркачки автомобили, земјоделска опрема, тешки возила и други возила и опрема што е предмет на прекумерна вибрација. 4 ВАШИНДИ, 8 впечатоци Кримпер. За употреба со 14,16 и 18 Гејџ (големина на контакт 16) затворени терминали на барел од Дојч, Амфенол. Надградената внатрешна структура обезбедува стабилност и еднаквост на моќта на игличките.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат