• Новак
Ез Магибар - сите жолти - 6 инчи

Ез Магибар - сите жолти - 6 инчи

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Одлично за низок вид Ви помага да се фокусирате на текстот. За употреба како лупа, држач за ставете или хартиена тежина. Одлично за низок вид. Ви помага да се фокусирате на текстот. За употреба како лупа, држач за ставете или хартиена тежина. Ставете ја рамна страна надолу на кој било материјал за читање и зголемете го текстот 1. Само лизгајте ја шипката нагоре, надолу, лево или десно за да продолжите со читањето. Сите жолти луцитни материјали; 6 инчи во должина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат