• Новак
Комерцијален плоштад чадор на Зесус Стенд-влез на стабилникот на држачот на чадорот

Комерцијален плоштад чадор на Зесус Стенд-влез на стабилникот на држачот на чадорот

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : штандот за складирање на чадор е изработен од табла WPC, комбинирајќи ги својствата и карактеристиките на дрво и пластика, цврста и лесна Фиока за фиоки за фиоки : дното на решетката за чадори со фиока за капење, избегнувајте да го влажни подот и лесен за чистење. Дизајн : Службениот дизајн обезбедува добра вентилација, му овозможува на вашиот чадор слободно да дише и да го одржува вашиот дом или канцеларија чист во дождливите денови. Капацитет : Големина 25x21.5x26 in), зачувани чадори со долга кратка рачка, тежина 5 кг (11 lb). Апликација : Се користи како декор за организирање на вашите чадори, трска, стапчиња за прошетки, играчки за бебиња, итн. Влегување или врата од кој било дом, канцеларија, стан, хотел, барови и така натаму. Материјал : штандот за складирање на чадор е изработен од табла WPC, комбинирајќи ги својствата и карактеристиките на дрво и пластика, цврста и лесна. Фиока за фиоки за фиоки : дното на решетката за чадори со фиока за капење, избегнувајте да го влажни подот и лесен за чистење. Дизајн : Службениот дизајн обезбедува добра вентилација, му овозможува на вашиот чадор слободно да дише и да го одржува вашиот дом или канцеларија чист во дождливите денови. Капацитет : Големина 25x21.5x26 in), зачувани чадори со долга кратка рачка, тежина 5 кг (11 lb). Апликација : Се користи како декор за организирање на вашите чадори, трска, стапчиња за прошетки, играчки за бебиња, итн. Влегување или врата од кој било дом, канцеларија, стан, хотел, барови и така натаму. Карактеристики : Полукружна рачка. Дизајнот на филтерот за филтрирање овозможува лесно да се влева во шасијата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат