• Новак
Циркон моден накит бел прстен камен светло за жени прстен ангажиран накит прстени со средни прстени

Циркон моден накит бел прстен камен светло за жени прстен ангажиран накит прстени со средни прстени

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% метал Совети : Прирачно мерење на големината на производот, има грешка, бидејќи може да се појави дисплеј со различен вид пукање. Без прстени пакет прстени големи прстени прстени прстени прстени за тинејџерски девојки аниме прстени за мажи слатки прстенести пакувања ringsвонат ела мажи. Големина : Големина на прстенот : Имаме нас со големина6/7/8/9/10 Тежина : 5 G егени прстени за жени прстени за тинејџери 2000 прстени со симпатични срцеви прстени со големина 5 прстенести прстени за монистра за девојчиња за тинејџери прстен. Боја : Сребрени прстени со големина 12 жени поставени прстени Панк убави прстени за тинејџери отворени прстени за тинејџерски девојки прилагодливи прстени мажи гроздобер женски прстени фанки прстени со големина 7 прстени за жени. 2000 -ти прстени жени ringвонат девојки прстени прстени сет со големина 10 женски прстен сет симпатична едноставна прстенеста прстенеста пакет за жени кристални прстени. 1x прстен прстен сет за тинејџери прстени за тинејџери девојки ringвонат пакувања за тинејџери мажи ringвонат пакет чудни прстени женски прстени покажувач прсти прсти за жени со големина 6 прстен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат