• Новак
DJI Mini 3 Pro Gimbal Camera Camera Camable Cable PTZ Преносен кабел за DJI Mavic Mini 3 Поправка за замена Резервни делови

DJI Mini 3 Pro Gimbal Camera Camera Camable Cable PTZ Преносен кабел за DJI Mavic Mini 3 Поправка за замена Резервни делови

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% оригинални и сосема нови од DJI Компатибилен само со DJI Mini 3 Pro. 1 парчиња кабел за сигнал за сигнал за DJI Mini 3 Pro. Полугодишно обезбедување на квалитет, ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат