• Новак
Штанд за табела за маса на камера, 15 -41 прилагодлив десктоп светлосен штанд, стегач на таблета Ц со глава на топка и зафат на телефон, компатибилен со камерата DSLR, све

Штанд за табела за маса на камера, 15 -41 прилагодлив десктоп светлосен штанд, стегач на таблета Ц со глава на топка и зафат на телефон,

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

【Мултифункционален држач за десктоп】 Стенд на десктоп светло е опремена со стандардна глава од 1/4 "топка и адаптер за светло на прстенот, компатибилен со Ring Ring, DSLR фотоапарати, мини проектор, светло на панел, видео светло, паметни телефони и др Погодно за живо Стриминг, снимање со видео видео, состаноци, работна површина, итн. 【Супер долг прилагодлив опсег】 Надградени 3 копчиња, телескопски пол од 4 секции. DSLR бирото се протега од 15 до 41 инчи. Дава голема висина за надземно снимање и осветлување. 【Изберете соодветна висина】 Кога држачот за монтирање на работната површина е опремена со различни уреди, соодветната максимална висина е различна. Стандардот за пресуда е : стабилен, не се случува тресење. Ве молиме, бидете трпеливи за да ја прилагодите соодветната висина за вашиот уред. Клим】 Алуминиумски таблет светло монтирање со прицврстувач на работната маса, може да се прошири до 5 см, компатибилен со повеќето биро на пазарот и обезбедува силна стабилност. 【Што ќе добиете】 Стенд за светло на бирото со Clamp X1, топка глава x1, Universal, Универзален Држач на телефон x1, адаптер за светло на прстенот x1, Упатство за корисникот x1. Белешка : Дното на главата на топката исто така може да ротира 360 степени при олабавување на копчето. Само кога го заклучувате копчето, главата на топката може да се отстрани од светлосен штанд. 【Мултифункционален држач за десктоп】 Стенд на десктоп светло е опремена со стандардна глава од 1/4 "топка и адаптер за светло на прстенот, компатибилен со Ring Ring, DSLR фотоапарати, мини проектор, светло на панел, видео светло, паметни телефони и др. Погодно за живо Стриминг, снимање со видео видео, состаноци, работна површина, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат