• Новак
Камерон Сино Нова батерија за замена за 2000mAh за Canon EOS 5D Mark II, EOS 5D Mark III, EOS 5D Mark IV, EOS 5DS, EOS 5DS R, EOS 60D, EOS 60DA, EOS 6D, EOS 70D, EOS 7D, EOS 7D Mark II, EOS R5, EOSR6

Камерон Сино Нова батерија за замена за 2000mAh за Canon EOS 5D Mark II, EOS 5D Mark III, EOS 5D Mark IV, EOS 5DS, EOS 5DS R, EOS 60D, EOS

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Циркулаторна функција со висок капацитет, совршена заменете ги вашите оригинални батерии Тип на производ : li-јонски волти : 7,2 Капацитет : 2000m Ah. Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го набавите (можете да најдете поврзани информации во описот на производот). Сертификација Rosh, CE и UL Triple. Нема мемориски ефект, преголемо полнење, прекумерно празнење, надгревање, прекумерна и заштита од краток спој. 12-месечна гаранција. Вашето задоволство е важно за нас, ве молиме слободно контактирајте не со кое било прашање, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат