• Новак
Подлога за греење на ZJDU за олеснување на болката и грчеви, ултра-мека електрична подлога за греење со 4 ниво на топлина, двострано мек допир, 1 часа автоматско исклуч?

Подлога за греење на ZJDU за олеснување на болката и грчеви, ултра-мека електрична подлога за греење со 4 ниво на топлина, двострано

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Голем дизајниран специјално да се носи околу задниот врат и рамената Без раце совршено за болка во грбот и 'рбетот; Ја ублажува менструалната болка. Голем дизајниран специјално да се носи околу задниот врат и рамената. Без раце совршено за болка во грбот и 'рбетот; Ја ублажува менструалната болка. Подлогата за греење обезбедува релаксирачка терапевтска топлина директно на областа на стресот и напрегањето за максимално олеснување, смирувачки врат, напнатост на грбот и рамото. Површинска подлога за греење, дизајнирана со уникатна форма и горниот размавта за да се овозможи третман на области на вратот, грбот и рамото. Екстра-голема големина за целосно покривање и обезбедување на олеснување на топлината на вратот, рамената и поголемиот дел од задниот дел. Топлината подлога нуди 3 температурни поставки; Поставките се електронски регулирани, така што знаете дека поставката што ќе ја изберете е поставката што ќе ја добиете за времетраењето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат