• Новак
Tfcocft wallидни куки, куки за виси, лепила wallидни куки, куки за само лепило, шема на тропски шумски пејзажи

Tfcocft wallидни куки, куки за виси, лепила wallидни куки, куки за само лепило, шема на тропски шумски пејзажи

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

✅ ✅идни куки Големина : 22x10 cm/8 ✅ Куки за висечки материјал : фиберборд, железо. ✅ Карактеристики на самостојно лепило : Мултифункционална кука погодна за училишта, канцеларии, затворени или отворени, хотели итн. Препорачани за употреба на мазни површини. ✅ Лепливи куки чувство на искуство : материјалот е сигурен и издржлив. Лесен за користење. Препорачана максимална висина тежина е 4,4 lb/2 kg. ✅ Виси куки по услугата за продажба : Откако ќе го добиете производот, ако имате какви било прашања, можете да ме контактирате директно, и јас ќе ви одговорам во рок од 24 часа и ќе го решите проблемот за вас. ✅ Нашите производи поддржуваат прилагодено. Можете да ја замените шемата на производот со која било шема што ви се допаѓа. Треба само да ни дадете слики. ✅ Прилагодените производи се добар избор без разлика дали се користат или им се даваат на роднини и пријатели. Бидејќи ова може да ја одрази вашата уникатност и внимателност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат