• Новак
PPJ AC/DC адаптер за Sony DCC-E2455 DCCE2455 Walkman Discman CD Player DCC-E455 DCC-E455A DCCE455 DCCE455A D-EJ011 DEJ011 D-EJO11 4.5V-5V 500MA-1A CORD CARDAGER PSU CARDAGER CARDAR PSU CARDAGER PSU CARDAGER PSU CARDAGER PSU CARDAGER PSU CARDAGER PSU CARDAGER PSU CARDAGER PSU CARDARE

PPJ AC/DC адаптер за Sony DCC-E2455 DCCE2455 Walkman Discman CD Player DCC-E455 DCC-E455A DCCE455 DCCE455A D-EJ011 DEJ011 D-EJO11 4.5V-5V 500MA-1A

Rating 
DEN 61.12

Достапност
Достапно за нарачка

Влез : AC 100 V - 240 V 50-60 Hz PPJ производите се сертифицирани CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одговараат и / или да ги надминат спецификациите на OEM. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Белешка : Ве молиме, проверете дали моделот на вашиот уред пред да го купите. PPJ AC / DC адаптер за Sony DCC-E2455 DCCE2455 WAKEMAN Discman CD Player DCC-E455 DCC-E455 A DCCE455 DCCE455 A D-EJ011 DEJ011 D-EJO11 4.5 V-5 V 500 MA-1 A CORD CARDAGER PSU. Влез : AC 100 V - 240 V 50-60 Hz. PPJ производите се сертифицирани CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одговараат и / или да ги надминат спецификациите на OEM. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Белешка : Ве молиме, проверете дали моделот на вашиот уред пред да го купите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат