• Новак
МУМИ Мултифункционална Мапа Компас, Северна Игла, Ориентирање Професионални Високо-Прецизни Преносни Спортски Мапа Скала

МУМИ Мултифункционална Мапа Компас, Северна Игла, Ориентирање Професионални Високо-Прецизни Преносни Спортски Мапа Скала

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : органско стакло Режим на прикажување : тип на покажувач. Функција : бирачот за полнење доаѓа со врвка, која може да го ротира надворешниот прстен лупа цм/мм/владетел на скала. Цел : Укажуваат на навигација. Спортски проекти на отворено : велосипед, крос-кантри пешачење, кампување и качување. Материјал : органско стакло. Режим на прикажување : тип на покажувач. Функција : бирачот за полнење доаѓа со врвка, која може да го ротира надворешниот прстен лупа цм/мм/владетел на скала. Цел : Укажуваат на навигација. Спортски проекти на отворено : велосипед, крос-кантри пешачење, кампување и качување. Материјал : органско стакло режим на прикажување : тип на покажувач.Функција : бирачот за полнење доаѓа со врвка, која може да го ротира надворешниот прстен лупа цм/мм/владетел на скала.Цел : Укажуваат на навигација.Спортски проекти на отворено : велосипед, крос-кантри пешачење, кампување и качување.Име на производот : Повеќенаменска алатка за пешачење и кампување на отворено : посочете на навигацијае водоотпорен : да, отпорен на удари : Да.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат